Публикация

Екологічні заходи в місті Шостка
~1 г. назад424 4
Поделиться в соцсетях

5 червня людство відзначило одну із найважливіших подій екологічного календаря – Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Україна вже почала свої перші кроки до «чистого» майбутня. 23 квітня пройшло наймасштабніше прибирання в історії України – перша у своєму роді Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» від «Let`s do it Ukraine». Захід пройшов під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. В цьому році акція об’єднала рекордну кількість людей – 628321 волонтерів-організаторів, понад 700 000 дорослих учасників прибирання та понад 2 мільйона школярів та студентів, що очистили від сміття 4856 локацій. За один день в Україні зібрали 2524 тонн сміття.

Нещодавно до акції «Зробимо Україну чистою разом!» приєдналося місто Шостка. Під час акції школярі разом з студентською волонтерською організацією «Щастя в долонях» збирали сміття та висадили на локаціях 1 000 саженців. Проводився конкурс на найактивнішого прибиральника та фотоконкурс на найпродуктивніше прибирання «Було/Стало».

Активну підтримку прибиранню в Шостці надав регіональний партнер проекту – ПАТ «Фармак». «Наша компанія приділяє багато уваги екологічним проблемам, застосовує найновіші технології та прогресивні заходи задля зниження рівня шкідливих викидів та відходів, що дає вагомі результати»,  Людмила Сайченко, начальник відділу охорони праці та навколишнього середовища ПАТ «Фармак»,  Але на цьому місія «Фармак» не закінчується. Для нас важлива не лише еко-культура наших співробітників: вже третій рік ми виходимо прибирати один із парків Києва, та другий рік – одну із територій в Шостці, де також працює наше виробництво. Окрім того, цього річ ми виступили регіональним партнером акції «Зробимо Україну чистою разом!», тому що хочемо долучити до захисту довкілля людей, які нас оточують, адже прагнемо, щоб люди довкола нас були трохи щасливішими».

Проте громадська організація «Let's do it, Ukraine» не зупиняється на досягнутих успіхах:
«Найближчим часом ми плануємо низку екологічних проектів, направлених на вирішення екологічних проблем та підвищення екологічної свідомості жителів м. Шостка та Сумської області загалом»,  повідомила президент організації Let's do it Ukraine і координатор акції «Зробимо Україну чистою разом!» за 2016 рік Юлія Мархель.

Є надіє, що такі дати, як Всесвітній день охорони навколишнього середовища скоро стануть для українців справді знаковими датами – символами перемоги над сміттям та власною лінню.

Источник: ГО «Let`s do it Ukraine

Комментарии - 4

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов
 • Анатолий гость ~2 мес. назад
  Правильно,экологией нужно заниматься ведь это наша жизнь и наше здоровье.А вот хочу обратить внимание руководителей этого сайта.У вас до сих пор не убраны шаблоны ссылок сайтов "Вконтакте"и "одноклассники",а ведь по закону президента их не должно быть.А они у вас над каждой статьей светятся.
  • Щаз гость ~2 мес. назад
   Узнаю почерк интелектуала в штатском ;-)))
  • Вячеслав Киричок ~2 мес. назад
   Поддерживаю замечание Анатолия.
  • Юрий Полуда ~2 мес. назад
   Убрал ссылки

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил